تیزر تبلیغاتی در بادرانه

گوش مردم پر است !

حقیقت این است دیگر تبلیغ ” 50 درصد تخفیف فقط تا پایان فردا ” یا جمله معروف ” کافی است فقط یکبار محصول ما را امتحان ” کنید برای جامعه کارساز نیست. گوش مردم از این تبلیغها پر است و صرف هزینه برای ساخت چنین تیزر تبلیغاتی همان پول حرام کردن است! اغلب ما تبلیغهای گرانقیمت اول مجله های  معروف را بدون نگاه ورق مزنیم و حتی خود مجله را هم با بی میلی نگاهی می اندازیم.دیگر  تیزر تبلیغاتی پر زرق و برق صدا و سیما که آسمان شدیدا آبی است و چمن کاملا سبز و خانمی با ظاهری آراسته با کودکش مشغول بازی است برای ما باورپذیر نیست! رو راست بگوییم  صرف هزینه برای تبلیغ در مجلات و تلویزیون احمقانه است ! گوش مردم پر است از این تبلیغات !

خبر بدتر این است که تمامی مردم انتخابهایشان را کرده اند ! حجم و تنوع محصول ارائه شده به آنها آنقدر زیاد و خوب بوده که اغلب اکنون میدانند کدام رستوران بروند،چه لباسی بخرند،از کدام پودر ماشین لباسشویی استفاده کنند و کدام برند چای رنگ بهتری نسبت به باقی چای ها دارد ! در این بازار ورود سخت و تقریبا غیرممکن است !
ما در گروه صنعتی بادرانه برای محصول شما و با توجه به نوع خدمات شما برنامه تبلیغاتی طراحی میکنیم و تیزر تبلیغاتی میسازیم !

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی
تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی و عکاسی صنعتی در بادرانه

هر تصویری که سعی در نمایش محصول یا خدمات شما داشته باشد به قصد اینکه ذهن بیننده عکس را درگیر محصول کند جزو عکاسی صنعتی محسوب میشود ولو اینکه چهره فردی یا موجود زنده ای هم در آن باشد.عکاسی صنعتی شاخه ای از عکاسی است که به دلیل نیاز فروش محصول و خدمات ایجاد شده و هدف آن صرفا کسب منفعت برای صاحب کالا میباشد !

این تعریف واقع گرایانه ترین تعریف از عکاسی صنعتی میباشد.به نوعی تمامی عکسهای استوری اینستاگرام که از پیتزا و ساندویچ آپلود میشود ذهن شما را با رستوران درگیر کرده و عکس صنعتی محسوب میشود.حتی محتوای بزرگسال که برای فروش محصول است هم در این دسته قرار دارد !

مهم مخاطب است !
به زبان ساده هر عکس و تبلیغی برای هر مخاطبی مناسب نیست ! اگر مخاطب شما قشر جوان است دیگر تبلیغ ” 50 درصد تخفیف فقط تا پایان فردا ” یا جمله معروف ” کافی است فقط یکبار محصول ما را امتحان ” کنید برایش کارساز نیست.حقیقت این است که گوش جامعه از این تبلیغها پر است و صرف هزینه برای ساخت چنین تیزری تبلیغاتی همان پول حرام کردن است!
ما در گروه صنعتی بادرانه برای شما محتوایی با توجه به مخاطب طراحی میکنیم